Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UWH1C101MCL1GS
UWH1C101MCL1GS
UWH1C101MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UWH1C101MCL1GS me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UWH1C101MCL1GS
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Tau Wae UWH1C101MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa UWH
Ripple Current @ Low Frequency 66mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 99mA @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-9765-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 100µF