Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > 171-015-213R031
171-015-213R031
171-015-213R031
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 171-015-213R031 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 171-015-213R031
Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs60 pcs120 pcs
300 pcs540 pcs1020 pcs2520 pcs
Product parameter
Tau Wae 171-015-213R031 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 65033 pcs Pepa Raraunga 171-yyy-213Ryy1 DrawingBackshell Reference Guide
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire -
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated
Raupapa 171 Packaging Tray
Ētahi Ingoa 171015213R031
7215FE
Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA9T), Nylon 9T Feature Feature Mating Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal