Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > 172-E15-101R911
172-E15-101R911
172-E15-101R911
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 172-E15-101R911 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 172-E15-101R911
Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 4023 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 172-E15-101R911 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4023 pcs Pepa Raraunga 172-Eyy-10yRyyyBackshell Reference Guide
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire 20-26 AWG
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated
Raupapa 172-E, M Series Packaging Tray
Ētahi Ingoa 101915MEA Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Lock Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal