Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > 172-E50-113R021
172-E50-113R021
172-E50-113R021
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 172-E50-113R021 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 172-E50-113R021
Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 172-E50-113R021 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 16616 pcs Pepa Raraunga 172-Eyy-11yRyy1Backshell Reference Guide
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire -
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated
Raupapa 172-E, M Series Packaging Tray
Ētahi Ingoa 172E50113R021
3550MEA
Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal