Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > 173-015-212R141
173-015-212R141
173-015-212R141
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 173-015-212R141 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 173-015-212R141
Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 173-015-212R141 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5204 pcs Pepa Raraunga 173-yyy-212Ryy1
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire -
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated
Raupapa 173, M Series Packaging Tray
Ētahi Ingoa 173-115FA Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Beige Te Whakauru Backset 0.283" (7.20mm)
Ngā hua e pā ana
173-015-112-141 Image
  • Wahanga #:173-015-112-141
  • Kaihanga:NorComp
  • Whakaahuatanga:CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • I roto i te Stock:4745
 RFQ
173-015-111-141 Image
  • Wahanga #:173-015-111-141
  • I roto i te Stock:4882
 RFQ
  • Whakaahuatanga:CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
173-009-212R141 Image
  • Wahanga #:173-009-212R141
  • Whakaahuatanga:CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER
173-025-112R141 Image
  • Wahanga #:173-025-112R141
  • Whakaahuatanga:CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER