Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > 180-M26-203L021
180-M26-203L021
180-M26-203L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 180-M26-203L021 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 180-M26-203L021
Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
(I roto i nga Tae Uara)
70 pcs
Product parameter
Tau Wae 180-M26-203L021 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11700 pcs Pepa Raraunga 180-Myy-20yLyyy Drawing
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire 24-28 AWG
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated
Raupapa 180-M, M Series Packaging Tray
Ētahi Ingoa 180-M2621FN Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal