Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > 183-015-213R541
183-015-213R541
183-015-213R541
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 183-015-213R541 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 183-015-213R541
Kaihanga NorComp Inc.
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae 183-015-213R541 Kaihanga NorComp Inc.
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41500 pcs Pepa Raraunga 183-yyy-213Ryy1
Kāwai Hononga, Hononga Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Brass
Tuhinga - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Signal
Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Steel, Nickel Plated Raupapa 183
RoHS Tūnga Tray Pitch - Hononga -
Ētahi Ingoa 183-315FE
183015213R541
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga 183-015-213R541 Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho 0.590" (14.99mm)
Ngā āhuatanga Board Lock Whakaahua nui 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Whakatauranga onamata 5A Puka Puka Whakapā 2 (DA, A)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Whakamahi Hononga D-Sub
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau Polyamide (PA9T), Nylon 9T Taara Taea Flash
Te Whakauru Backset -
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:183-015-213R551
  • Kaihanga:NorComp
  • I roto i te Stock:27043
183-015-213R531 Image
  • Wahanga #:183-015-213R531
  • Kaihanga:NorComp
  • I roto i te Stock:36430
183-025-112-161 Image
  • Wahanga #:183-025-112-161
  • Whakaahuatanga:CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
 RFQ
  • Wahanga #:183-015-212-481
 RFQ
183-025-112-181 Image