Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > 194-044-213L171
194-044-213L171
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 194-044-213L171 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 194-044-213L171
Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
(I roto i nga Tae Uara)
50 pcs
Product parameter
Tau Wae 194-044-213L171 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11260 pcs Pepa Raraunga Backshell Reference Guide194-yyy-213Lyy1
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire -
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated
Raupapa 194 Packaging Tray
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 44 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT) Feature Feature Housing/Shell (4-40)
Ngā āhuatanga Ground Strap, Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae Black Te Whakauru Backset 0.350" (8.89mm)
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:194-044-113-561
  • Kaihanga:NorComp
  • Whakaahuatanga:CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR
  • I roto i te Stock:5264
 RFQ
  • Wahanga #:194-044-113L531
  • I roto i te Stock:13561
  • Wahanga #:194-044-113-531
 RFQ
  • Whakaahuatanga:CONN DSUB HD PLUG 62POS R/A SLDR
  • Wahanga #:194-062-113L531
  • Wahanga #:194-044-213L561
  • Wahanga #:194-062-113L171
  • Whakaahuatanga:CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR
  • Whakaahuatanga:CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR
  • Wahanga #:194-044-113L561
  • Wahanga #:194-044-113L171