Home > Hua > Hononga, Hononga > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 2163-22-02-P2
2163-22-02-P2
2163-22-02-P2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 2163-22-02-P2 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 2163-22-02-P2
Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 22POS
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5155 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 2163-22-02-P2 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 22POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5155 pcs Pepa Raraunga 216x-xx-02-Px
Kāwai Hononga, Hononga Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Te whakaheke Unshrouded Raupapa 2163
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui -
Ētahi Ingoa 2163R-22 Tae Mahi -
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.059" (1.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 22 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.152" (3.86mm)