Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > 671-025-113R011
671-025-113R011
671-025-113R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 671-025-113R011 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 671-025-113R011
Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
(I roto i nga Tae Uara)
50 pcs
Product parameter
Tau Wae 671-025-113R011 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 16218 pcs Pepa Raraunga Seal-D® Brochure671-yyy-113Ryy1 Drawing
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire -
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated
Raupapa Seal-D 671 Packaging Tray
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Te Poari Whare Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A