Home > Hua > Kaitautoko > Tuhinga o te Whakataunga o te Kohatu > 850F220E
850F220E
850F220E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 850F220E me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 850F220E
Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 220 OHM 1% 50W
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 850F220E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 220 OHM 1% 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5893 pcs Pepa Raraunga 89 Resistors Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±20ppm/°C Rahi / Rahi 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm)
Raupapa Metal-Mite®89 Tuhinga 220 Ohms
Mana (Watts) 50W Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Box Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.620" (15.75mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor