Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > B20J25RE
B20J25RE
B20J25RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B20J25RE me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B20J25RE
Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 25 OHM 20W 5% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae B20J25RE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 25 OHM 20W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28297 pcs Pepa Raraunga 200 Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±260ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm) Raupapa Brown Devil® 200
Tuhinga 25 Ohms Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound