Home > Hua > Kaitautoko > Tuhinga o te Whakataunga o te Kohatu > C300K12R
C300K12R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona C300K12R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae C300K12R
Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 12 OHM 10% 300W
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 3638 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
10 pcs
Product parameter
Tau Wae C300K12R Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 12 OHM 10% 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3638 pcs Pepa Raraunga 280 Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±10%
Te Tae Tema ±400ppm/°C Rahi / Rahi 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Raupapa Corrib®280 Tuhinga 12 Ohms
Mana (Watts) 300W Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Tubular Ētahi Ingoa OHC300K12R
OHC300K12R-ND
Tae Mahi -55°C ~ 400°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 12 Ohms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor