Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Kaitautoko Whakaoho Tae > D100K10RE
D100K10RE
D100K10RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona D100K10RE me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae D100K10RE
Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RESISTOR POWER ADJ 10 OHM 100W
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Tau Wae D100K10RE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RESISTOR POWER ADJ 10 OHM 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5303 pcs Pepa Raraunga 210 Series
Kāwai Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga Te manawanui ±10%
Whakamutunga Solder Lug Raupapa Dividohm®210
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 6.500" (165.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taimana 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length Momo Whakatika Slide