Home > Hua > Kaitautoko > Tuhinga o te Whakataunga o te Kohatu > L12J10RE
L12J10RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona L12J10RE me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae L12J10RE
Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 10 OHM 5% 12W
(I roto i nga Tae Uara)
25 pcs
Product parameter
Tau Wae L12J10RE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 10 OHM 5% 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19966 pcs Pepa Raraunga 270 Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±400ppm/°C Rahi / Rahi 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
Raupapa 270 Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 12W Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Tubular Ētahi Ingoa OHL12J10RE
OHL12J10RE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor