Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > ML1000FE-R52
ML1000FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ML1000FE-R52 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ML1000FE-R52
Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
40000 pcs
Product parameter
Tau Wae ML1000FE-R52 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3913751 pcs Pepa Raraunga Metal Devil Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Raupapa Metal Devil® ML
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa ML1000FER52 Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Te hanganga Metal Film
Ngā hua e pā ana
ML100.100 Image
  • Wahanga #:ML100.100
  • Kaihanga:PULS
  • Whakaahuatanga:DIN RAIL PWR SUPPLY 100W 24 4.2A
  • I roto i te Stock:572
 RFQ
  • Wahanga #:ML1002FE-R52
  • Kaihanga:Ohmite
  • Whakaahuatanga:RES 10K OHM 1/2W 1% AXIAL