Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RW2R0DAR020JT
RW2R0DAR020JT
RW2R0DAR020JT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RW2R0DAR020JT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RW2R0DAR020JT
Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 5% 2W J LEAD
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5873 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae RW2R0DAR020JT Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5873 pcs Pepa Raraunga Surface Mount Power
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema - Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed
Rahi / Rahi 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Raupapa RW
Tuhinga 20 mOhms Mana (Watts) 2W