Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > TWW3J33RE
TWW3J33RE
TWW3J33RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona TWW3J33RE me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae TWW3J33RE
Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 33 OHM 3W 5% RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs
Product parameter
Tau Wae TWW3J33RE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 33 OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133283 pcs Pepa Raraunga TWW, TWM Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±350ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Raupapa TWW
Tuhinga 33 Ohms Mana (Watts) 3W
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 33 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound