Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > DC Fans > OD4010-12LLB
OD4010-12LLB
OD4010-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona OD4010-12LLB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae OD4010-12LLB
Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
(I roto i nga Tae Uara)
520 pcs
Product parameter
Tau Wae OD4010-12LLB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Fans, Whakahaere Tohu Whānui 10.50mm
Taumaha - Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC
Putanga - Kua tohua 12VDC Whakamutunga 2 Wire Leads
Tumanako Tohu - Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H
Raupapa OD4010 RPM -
Ētahi Ingoa OD4010-12LLBX
OD401012LLB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Poaka - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C