Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > DC Fans > OD6015-24MB
OD6015-24MB
OD6015-24MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona OD6015-24MB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae OD6015-24MB
Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
(I roto i nga Tae Uara)
520 pcs
Product parameter
Tau Wae OD6015-24MB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Fans, Whakahaere Tohu Whānui 15.00mm
Taumaha - Waahi Ngaohiko -
Putanga - Kua tohua 24VDC Whakamutunga 2 Wire Leads
Tumanako Tohu - Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H
Raupapa OD6015 RPM -
Ētahi Ingoa OD6015-24MBX
OD601524MB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)