Home > Hua > Ngā Mana Ahumahi > Tirohanga Mīhini - Kāmera / Pūrere > ANPD050-05
ANPD050-05
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ANPD050-05 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ANPD050-05
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga 2D CODE READER CHASSIS MOUNT
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae ANPD050-05 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5034 pcs Pepa Raraunga PD60,65PD50 Series Brochure
Kāwai Ngā Mana Ahumahi Taumaha 0.882 lb (400.07g)
Tuhinga o mua 24VDC Āpure Ata (Min) -
Āpure Atahanga (Max) 5.0mm x 4.0mm Momo 2D Code Reader
Kāhua Whakamutunga Circular Raupapa PD50
Momo Pato CMOS Tauira Tauira -
Te whakatau 352 x 288 (100,000 Pixels) Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maama Maama Integrated (White) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tautuhinga Tautuhi 25.0mm Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof