Home > Hua > Ngā Rei > Relays Power, Neke atu i te 2 Amps > DSP1-DC24V
DSP1-DC24V
DSP1-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona DSP1-DC24V me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae DSP1-DC24V
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
In Stock 4492 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae DSP1-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4492 pcs Pepa Raraunga DSP RELAYS
Kāwai Ngā Rei Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC
Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max Raupapa DSP
Wā Whakaora 5ms Momo Tae General Purpose
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 255-1048
DSP1E-DC24V
Tae Mahi -40°C ~ 65°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.92 kOhms Kohikohi Miihini 300 mW
Kohikohi Kei te Aukati 12.5mA