Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > ECA-2CM3R3B
ECA-2CM3R3B
ECA-2CM3R3B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ECA-2CM3R3B me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ECA-2CM3R3B
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 160V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae ECA-2CM3R3B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 160V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa M
Ripple Current @ Low Frequency 66mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 112.2mA @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa ECA2CM3R3B Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 3.3µF