Home > Hua > Ngā Kaihautū > Kaiwaiata Ataata > ECW-FD2W155J4
ECW-FD2W155J4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ECW-FD2W155J4 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ECW-FD2W155J4
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 5% 450VDC RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
600 pcs
Product parameter
Tau Wae ECW-FD2W155J4 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 5% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Te manawanui ±5%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.689" L x 0.366" W (17.50mm x 9.30mm)
Raupapa ECW-F(D) Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECWFD2W155J4 Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 1.5µF