Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEE-FK1A681AP
EEE-FK1A681AP
EEE-FK1A681AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona EEE-FK1A681AP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae EEE-FK1A681AP
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 10V SMD
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Tau Wae EEE-FK1A681AP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 10V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FK
Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz