Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > EEU-EB1V221
EEU-EB1V221
EEU-EB1V221
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona EEU-EB1V221 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae EEU-EB1V221
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae EEU-EB1V221 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 519524 pcs Pepa Raraunga EB Series, A Type Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 35V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa EB
Ripple Current @ Low Frequency 197mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 256.1mA @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEUEB1V221
P13127
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Ngā hua e pā ana
EEU-EB1J4R7SH Image
  • Wahanga #:EEU-EB1J4R7SH
  • Kaihanga:Panasonic
  • Whakaahuatanga:CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
  • I roto i te Stock:1053390
EEU-EB1V221BJ Image
  • Wahanga #:EEU-EB1V221BJ