Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ELJ-NJ27NJF2
ELJ-NJ27NJF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ELJ-NJ27NJF2 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ELJ-NJ27NJF2
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 27NH 440MA 200 MOHM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5347 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae ELJ-NJ27NJF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 27NH 440MA 200 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5347 pcs Pepa Raraunga ELJ-NJ(R) Series Spec SheetELJ-Rx,Nx,Fx,SA,Px,EA,Qx
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa NJ Ratonga -
Q @ Freq 40 @ 250MHz Packaging Cut Tape (CT)