Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > ERA-2APB433X
ERA-2APB433X
ERA-2APB433X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ERA-2APB433X me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ERA-2APB433X
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 43K OHM 0.1% 1/16W 0402
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae ERA-2APB433X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 43K OHM 0.1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.1%
Te Tae Tema ±15ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0402
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa ERA-2A
Tuhinga 43 kOhms Mana (Watts) 0.063W, 1/16W