Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > ERG-2SJ822V
ERG-2SJ822V
ERG-2SJ822V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ERG-2SJ822V me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ERG-2SJ822V
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 8.2K OHM 2W 5% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Tau Wae ERG-2SJ822V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 8.2K OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1891755 pcs Pepa Raraunga ERX, ERG Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±350ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) Raupapa ERG
Tuhinga 8.2 kOhms Mana (Watts) 2W