Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > ERJ-2RHD4641X
ERJ-2RHD4641X
ERJ-2RHD4641X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ERJ-2RHD4641X me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ERJ-2RHD4641X
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 4.64K OHM 0.5% 1/16W 0402
(I roto i nga Tae Uara)
10000 pcs
Product parameter
Tau Wae ERJ-2RHD4641X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 4.64K OHM 0.5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.5%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0402
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa ERJ
Tuhinga 4.64 kOhms Mana (Watts) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa ERJ2RHD4641X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.64 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film