Home > Hua > Ngā Pūrongo, Ngā Kaitautoko > Ngā Taputapu Taiao - Nga Natura NTC > ERT-D3FFL200S
ERT-D3FFL200S
ERT-D3FFL200S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ERT-D3FFL200S me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ERT-D3FFL200S
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 20OHM 3200K DISC
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae ERT-D3FFL200S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 20OHM 3200K DISC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5100 pcs Pepa Raraunga ERTD Series
Kāwai Ngā Pūrongo, Ngā Kaitautoko Raupapa ERT-D
Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 20 Te Tangata Tangata ±15%
Mana - Max 600mW Packaging Bulk
Paa / Case Disc, 7.5mm Ētahi Ingoa ERTD3FFL200S
PNT127
Tae Mahi -30°C ~ 60°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Length - Wire Wire 1.18" (30.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito NTC Thermistor 20 Disc, 7.5mm