Home > Hua > Ngā Rei > Relays Power, Neke atu i te 2 Amps > HJ2-AC48V
HJ2-AC48V
HJ2-AC48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona HJ2-AC48V me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae HJ2-AC48V
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
(I roto i nga Tae Uara)
20 pcs
Product parameter
Tau Wae HJ2-AC48V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13106 pcs Pepa Raraunga
Kāwai Ngā Rei Tahuri i te Ngaohihi (Max) 38.4 VAC
Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 14.4 VAC Kāhua Whakamutunga Plug In
Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 125VDC - Max Raupapa HJ
Wā Whakaora 20ms Momo Tae General Purpose
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 48VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 1.3 VA Kohikohi Kei te Aukati 25.9mA