Home > Hua > Ngā Rei > Relays Power, Neke atu i te 2 Amps > JS1F-B-48V-F
JS1F-B-48V-F
JS1F-B-48V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona JS1F-B-48V-F me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae JS1F-B-48V-F
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae JS1F-B-48V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72393 pcs Pepa Raraunga JS Series
Kāwai Ngā Rei Tahuri i te Ngaohihi (Max) 33.6 VDC
Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 100VDC - Max Raupapa JS
Wā Whakaora 10ms Momo Tae General Purpose
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 255-6190
JS1F-B-48V-F-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 6.4 kOhms
Kohikohi Miihini 360 mW Kohikohi Kei te Aukati 7.5mA