Home > Hua > Motors, Solenoids, Pouaka Poari / Modules > Motors - AC, DC > M9MX40G4Y
M9MX40G4Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona M9MX40G4Y me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae M9MX40G4Y
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
(I roto i nga Tae Uara)
5 pcs
Product parameter
Tau Wae M9MX40G4Y Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS