Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > MAZ21800AG
MAZ21800AG
MAZ21800AG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MAZ21800AG me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MAZ21800AG
Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 1W DO41
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Tau Wae MAZ21800AG Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129541 pcs Pepa Raraunga MAZ2000 Series Datasheet
Kāwai Hua Rawehake Utu Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 18V
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 200mA Te manawanui ±6%
Pūrere Pūrere Whakarato DO41-A1 Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial Ētahi Ingoa MAZ21800AGCT
Tae Mahi 200°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 15 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 18V 1W ±6% Through Hole DO41-A1
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 12V Tau Wae Tuakiri MAZ218