GJS6180U
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona GJS6180U me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | GJS6180U |
|---|---|
| Kaihanga | Panduit |
| Whakaahuatanga | CABLE JUMPER KIT |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Tau Wae | GJS6180U | Kaihanga | Panduit |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 1370 pcs | Pepa Raraunga | GJS660,696,6120,6180U Drawing |
| Kāwai | Pouaka, Poraka, Raka | Raupapa | StructuredGround™ |
| Ētahi Ingoa | 07498308995 | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable |
| Mo te Whakamahia me te / Products Related | Cabinet Racks | Ngā āhuatanga | 180.000" (4572.00mm) Length |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Rack Jumper 180.000" (4572.00mm) Length | Momo Accessory | Jumper |
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
FC-1283 - Kaihanga:
Bud Industries, Inc. - Whakaahuatanga:
FAN CORD 36" LONG - I roto i te Stock: