Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > Kaituku Arataki > RACD35-500A
RACD35-500A
RACD35-500A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RACD35-500A me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RACD35-500A
Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 48-57V 500MA
(I roto i nga Tae Uara)
510 pcs
Product parameter
Tau Wae RACD35-500A Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 48-57V 500MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2716 pcs Pepa Raraunga RACD35-A Series Datasheet
Kāwai Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) Taumaha 0.847 lb (384.19g)
Putanga - Whakaputa 48 ~ 57 V Putanga - Whakamotu 3.75kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 4.33" L x 2.89" W x 1.30" H (110.0mm x 73.5mm x 33.0mm)
Raupapa LIGHTLINE RACD35-A Ratonga IP67
Mana (Watts) 35W Ētahi Ingoa 22000074
RACD35500A
Tae Mahi -20°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP He pai 82%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 500mA 48 ~ 57 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Whakaaetanga CE, cULus