Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > REC3.5-0505SRW/R8/A/CTRL
REC3.5-0505SRW/R8/A/CTRL
REC3.5-0505SRW/R8/A/CTRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona REC3.5-0505SRW/R8/A/CTRL me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae REC3.5-0505SRW/R8/A/CTRL
Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 3.5W
(I roto i nga Tae Uara)
15 pcs
Product parameter
Tau Wae REC3.5-0505SRW/R8/A/CTRL Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 3.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2843 pcs Pepa Raraunga REC3.5/R Series Datasheet
Kāwai Ngä Mea Mana - Poari Poari Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 8kV Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 9V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Raupapa ECONOLINE REC3.5/R
Mana (Watts) 3.5W Packaging -