Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > RP15-1205DA
RP15-1205DA
RP15-1205DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RP15-1205DA me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RP15-1205DA
Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-5V 15W
(I roto i nga Tae Uara)
8 pcs
Product parameter
Tau Wae RP15-1205DA Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1632 pcs Pepa Raraunga RP15-A Series Datasheet
Kāwai Ngä Mea Mana - Poari Poari Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -5V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 1.6kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Raupapa POWERLINE RP15-A
Mana (Watts) 15W Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP Module, 4 Leads Ētahi Ingoa 30001036
RP151205DA
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.5A, 1.5A