Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > RT9183-15GLF
RT9183-15GLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RT9183-15GLF me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RT9183-15GLF
Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 1.5A TO252-3
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae RT9183-15GLF Kaihanga Richtek
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 1.5A TO252-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4321 pcs Pepa Raraunga RT9183
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Rae Tae (Max) 0.5V @ 1.5A
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V Putanga - Whakaputa (Max) -
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-3
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR - Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A TO-252-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 500µA
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana -