Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR2512C0R05F
CSR2512C0R05F
CSR2512C0R05F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona CSR2512C0R05F me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae CSR2512C0R05F
Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.05 OHM 1% 3W 2512
(I roto i nga Tae Uara)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
Tau Wae CSR2512C0R05F Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.05 OHM 1% 3W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 334143 pcs Pepa Raraunga Resistor Technology BrochureCSR Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2512
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm) Raupapa CSR
Tuhinga 50 mOhms Mana (Watts) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa 696-1678-2 Tae Mahi -55°C ~ 170°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 50 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element