Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > PCS-0R005D1
PCS-0R005D1
PCS-0R005D1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona PCS-0R005D1 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae PCS-0R005D1
Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 40W 0.5% RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Tau Wae PCS-0R005D1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 40W 0.5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5764 pcs Pepa Raraunga PCS Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.5%
Te Tae Tema ±10ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead
Rahi / Rahi 0.878" L x 0.177" W (22.30mm x 4.50mm) Raupapa PCS
Tuhinga 5 mOhms Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 4-SIP
Ētahi Ingoa 696-1747 Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.687" (17.45mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±0.5% 40W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil
Ngā hua e pā ana
PCS-0R033D1 Image
  • Wahanga #:PCS-0R033D1
  • Kaihanga:Riedon
  • Whakaahuatanga:RES 0.033 OHM 0.5% 40W RADIAL