Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > PFS35-0R82F1
PFS35-0R82F1
PFS35-0R82F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona PFS35-0R82F1 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae PFS35-0R82F1
Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.82 OHM 1% 35W TO263
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs
Product parameter
Tau Wae PFS35-0R82F1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 0.82 OHM 1% 35W TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43856 pcs Pepa Raraunga Resistor Technology BrochurePFS35 Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D-Pak)
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm) Raupapa PFS35
Tuhinga 820 mOhms Mana (Watts) 35W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 820 mOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film Te hanganga Thin Film