Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > S2-680RF1
S2-680RF1
S2-680RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona S2-680RF1 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae S2-680RF1
Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 680 OHM 1% 1W 2615
(I roto i nga Tae Uara)
300 pcs600 pcs900 pcs1500 pcs
2100 pcs7500 pcs15000 pcs
Product parameter
Tau Wae S2-680RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES SMD 680 OHM 1% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135685 pcs Pepa Raraunga S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±20ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) Raupapa S
Tuhinga 680 Ohms Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2615 J-Lead
Ētahi Ingoa 696-1210-2
S-2 680 OHM 1%