Home > Hua > Kaitautoko > Tuhinga o te Whakataunga o te Kohatu > UAL5-100RF8
UAL5-100RF8
UAL5-100RF8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona UAL5-100RF8 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae UAL5-100RF8
Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 100 OHM 1% 7.5W
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae UAL5-100RF8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 100 OHM 1% 7.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59965 pcs Pepa Raraunga Resistor Technology BrochureUAL Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±20ppm/°C Rahi / Rahi 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm)
Raupapa UAL Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 7.5W Packaging Bulk