Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 10ZLK1800MT810X25
10ZLK1800MT810X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 10ZLK1800MT810X25 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 10ZLK1800MT810X25
Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 10ZLK1800MT810X25 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158075 pcs Pepa Raraunga Lead Forming Codes SpecZLK Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 10V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa ZLK
Ripple Current @ Low Frequency 948mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.16A @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 24 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF