Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 25PX2200MEFC12.5X20
25PX2200MEFC12.5X20
25PX2200MEFC12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 25PX2200MEFC12.5X20 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 25PX2200MEFC12.5X20
Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 25PX2200MEFC12.5X20 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146013 pcs Pepa Raraunga Lead Forming Codes SpecPX Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa PX
Ripple Current @ Low Frequency 1.09A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.2535A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose