Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 25YXG330MEFCT810X12.5
25YXG330MEFCT810X12.5
25YXG330MEFCT810X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 25YXG330MEFCT810X12.5 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 25YXG330MEFCT810X12.5
Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Tau Wae 25YXG330MEFCT810X12.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 342783 pcs Pepa Raraunga Lead Forming Codes SpecYXG Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa YXG
Ripple Current @ Low Frequency 475.75mA @ 120Hz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 1189-4166-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 80 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF