Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 25ZLQ2200MEFC12.5X25
25ZLQ2200MEFC12.5X25
25ZLQ2200MEFC12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 25ZLQ2200MEFC12.5X25 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 25ZLQ2200MEFC12.5X25
Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae 25ZLQ2200MEFC12.5X25 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134699 pcs Pepa Raraunga Lead Forming Codes SpecZLQ Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa ZLQ
Ripple Current @ Low Frequency 2.198A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.14A @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 1189-3651 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 13 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose