Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 315VXR330MEFCSN35X30
315VXR330MEFCSN35X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 315VXR330MEFCSN35X30 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 315VXR330MEFCSN35X30
Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae 315VXR330MEFCSN35X30 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19455 pcs Pepa Raraunga Lead Forming Codes SpecVXR Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 315V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa VXR
Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.68A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose